• Günübirlik
  • Hergün
  • Türkçe
Açıklama

 

At Binme Patara Plajı ve Küçük Kum Tepeleri

2-3  Saatlik Sahil & küçük Kum Tepeleri Gezisi: Patara'daki ahırlarımızdan başlayarak düz parkurlarda ormanın içinden geçip, kalıntıları görebileceğimiz bakış açısına ulaştıktan sonra sahile giden ana yola iniyoruz. Kalıntıların arasından geçip sahile yakın küçük kum tepelerine ulaşıyoruz, plaja varmadan, bu kum şeridinin üzerinden geçerek sahile ulaşıyoruz. Sahil boyunca ancak yumurtadan çıkan kaplumbağaların mevsimi değilse binebiliriz. Kendine güvenen bir biniciyseniz suya da girebilirsiniz (ancak kaplumbağanın yumurtadan çıkma zamanıysa, suya girmeyeceğiz, daha sonra sahil kenarındaki küçük kum tepelerinin tepesine tırmanacağız ve oradan gün batımının veya gün batımının tadını çıkaracağız. ) Bundan sonra dinlenmek için duruyoruz. Dinlendikten sonra kumun üzerinden, orman içinden, harabeleri geçip Patara'daki ahırlarımıza geri dönmeye başlayacağız.

Bunun için bizimle irtabata geçin lütfen

Tam Gün Sahil & küçük Kum Tepeleri Gezisi: Patara'daki ahırlarımızdan başlayarak düz parkurlarda ormanın içinden geçip, kalıntıları görebileceğimiz bakış açısına ulaştıktan sonra sahile giden ana yola iniyoruz. Kalıntıların arasından geçip sahile yakın küçük kum tepelerine ulaşıyoruz, plaja varmadan, bu kum şeridinin üzerinden geçerek sahile ulaşıyoruz. Sahil boyunca ancak yumurtadan çıkan kaplumbağaların mevsimi değilse binebiliriz. Kendine güvenen bir biniciyseniz suya da girebilirsiniz (ancak kaplumbağanın yumurtadan çıkma zamanıysa, suya girmeyeceğiz, daha sonra sahil kenarındaki küçük kum tepelerinin tepesine tırmanacağız ve oradan gün batımının veya gün batımının tadını çıkaracağız. ) Bundan sonra dinlenmek için duruyoruz. Dinlendikten sonra sahil boyunca nehre doğru ilerlemeye devam edeceğiz, burada yüzmek ve mangal yapmak için mola vereceğiz, ardından Patara'daki ahırlarımıza geri sahil veya orman boyunca bir gezintiye çıkacağız.

Likya Yolu Boyunca At Turu

Likya Yolu boyunca 2 saatlik geziler, yarım gün geziler, tam gün geziler ve 2-4 günlük geziler sunuyoruz.

2 Saatlik Yolculuk: Bizimle gelin ve Likya Yolu boyunca sabit bir tempoda rahatlatıcı bir yolculuğun tadını çıkarın. Yol boyunca, Patara'nın tüm plajının ve amfitiyatro, senato binası, kale ve çok daha fazlasını içeren harabelerin muhteşem manzarasının tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız. Uzaktaki Yala Koyu ve Kalkan manzarasını seyrederek burada atları dinlendirmek için kısa bir mola vereceğiz ve Patara'ya dönmeden önce fotoğraf çekip manzaranın tadını çıkarmanız için size bir şans daha vereceğiz.

Yarım Gün: Muhteşem manzaralar eşliğinde Likya Yolu boyunca ormanın içinden geçiyoruz.

Tam Gün: Likya Yolu boyunca Patara'dan Kalkan yönüne hareket ediyoruz, ormanın içinden geçip antik kalıntıları geçiyoruz. Bir saat sonra ilk mola verdiğimiz yerden Patara plajına ve ören yerlerine kuş bakışı veririz, buradan solunuzda Kalkan Adalarını da görebilirsiniz. Ardından ata binmeye devam ediyoruz ve öğleden önce sahilde yüzmek, dinlenmek ve barbekü yapmak için mola vermek üzere Firnaz Koyu'na varıyoruz. Daha sonra su kemeri boyunca Patara'ya geri dönüyoruz.

Likya Yolunda 2 - 4 Günlük Geziler: Kamp yaptığımız Ovacık'tan Fetihye yakınlarında veya eski bir köy taş evinde veya lüks odalarda geceleme yapıyoruz. Bu yolculukta izlediğimiz rota bizi geçip gidiyor: Faralya, Kabak, Alınca, Gey, Gavuraglı, Letoon, Xanthos ve Patara'ya. Bu geziler şunları içerir: Yolculuk, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama. Lütfen ekteki pdf'de daha fazlasını okuyun.

Binicilik Tatilleri

Dairelerimizde, villalarımızda veya otel odalarımızda konaklamayı içeren 1 veya 2 haftalık binicilik tatilleri için eksiksiz paketler sunuyoruz. Ahırlara da bir bungalov yapmayı planlıyoruz. Arzu ederseniz, beslenmeye ve tımar etmeye yardımcı olarak atınızı tanıyın. Bu paketlere havaalanı transferleriniz, konaklamanız, günlük gezileriniz dahil olacak ve dilerseniz yemeğiniz de dahil edilebilecek. Her gün eyerde geçirdiğiniz saatler esnektir.

Fiyata Dahil Olanlar
  • Rehber
Yorumlar
Yorum Yap
Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış