Günlük Turlar
At Binme
Günlük Turlar
At Binme

Arap , Haflingers ve Anadolu atlarımızla her yaşa ve yeteneğe binici ve binici olmayanlara hitap ederiz. Atara iyi bakılıyor, sakin ve güvenli. İlk kez biniciler için mükemmel, aynı zamanda daha deneyimli misafirlerimize de heyecan verici. En çarpıcı manzaranın tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Bu alandaki tarih ve vahşi hayat olağanüstü doğal güzelliktedir.

ATV Turu
Günlük Turlar
ATV Turu

Sizleri quad safari turumuzda patara milli parkında ağırlamak bizim için bir zevk olacak tır. Kumlu zeminde sürüşlerimizi gerçekleştiriyoruz ve siz çevrenizdeki dokunulmamış doğa ve bir sürü vahşi hayvanları görmenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer şansınız varsa nehir kenarında tatlısu kaplumbağasını da görebilirsiniz.

Kano Turu
Günlük Turlar
Kano Turu

You may already know that Patara is a fascinating and historical region in the middle of beautiful countryside. Whenever you visit Patara we would like to invite you to see and enjoy some of this area, by land, water, jeep, walking or by boat. If you want a completely different day then join us on one of our canoeing trips and experience the natural environment along the river Xanthos.

Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış