Günlük Turlar
At Binme
Günlük Turlar
At Binme

Arap , Haflingers ve Anadolu atlarımızla her yaşa ve yeteneğe binici ve binici olmayanlara hitap ederiz. Atlara iyi bakılıyor, sakin ve güvenli. İlk kez biniciler için mükemmel, aynı zamanda daha deneyimli misafirlerimize de heyecan verici. En çarpıcı manzaranın tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Bu alandaki tarih ve vahşi hayat olağanüstü doğal güzelliktedir.

ATV Turu
Günlük Turlar
ATV Turu

Sizleri quad safari turumuzda patara milli parkında ağırlamak bizim için bir zevk olacak tır. Kumlu zeminde sürüşlerimizi gerçekleştiriyoruz ve siz çevrenizdeki dokunulmamış doğa ve bir sürü vahşi hayvanları görmenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer şansınız varsa nehir kenarında tatlı su kaplumbağasını da görebilirsiniz.

Kano Turu
Günlük Turlar
Kano Turu

Patara'nın güzel kırların ortasında büyüleyici ve tarihi bir bölge olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. Patara'ya her ziyaretinizde sizi bu bölgenin bir kısmını karadan, sudan, cipten, yürüyüşten veya tekneyle görmeye ve tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Tamamen farklı bir gün istiyorsanız, kano gezilerimizden birine katılın ve Xanthos nehri boyunca doğal ortamı deneyimleyin.

Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış