• Günübirlik
  • Hergün
  • Türkçe
Açıklama

Patara Milli Parkını Quad Bike ile Keşfetmeye Hazır mısınız !

Turumuz Patara merkezdeki çiftliğimizden başlayıp orman kenarı ve biraz asfalt yolda ilerleyip nehir kenarında ilerlerken ve her zaman araçları ve birbirini sollamıyoruz, ilerlerken kum ve toprak alanda turun zevkli zamanı başlıyor.

Sizleri quad safari turumuzda patara milli parkında ağırlamak bizim için bir zevk olacak tır. Topraklı ve Kumlu zeminde sürüşlerimizi gerçekleştiriyoruz ve siz çevrenizdeki dokunulmamış doğa ve bir sürü vahşi hayvanları görmenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer şansınız varsa nehir kenarında tatlı su kaplumbağasını da görebilirsiniz.

Gezi:

nehirden sonra eski göl yatağın olan kumluk alanda küçük tepelerde adrenalini yaşıyoruz. Hemen  kumluk alanın karşısında bulunan eski bataklık alanda olan pistimizde binişe devam ediyoruz, Patara Milli Park yollarından Çayazi (Patara plajı sonuna) doğru devam etmektedir.

Burada sizler deniz veya nehir içinde tatlı suda yüzme şansınız olacak.

Sahilde biraz vaktinizi burada kısa bir mola, sonra, kumluk alandan ve nehir kenarını takip ederek başlama noktamıza dönüyoruz.

Giyim:

Uzun kollu gömlek ve pantolon ve güçlü ayakkabı giymek için iyi bir fikirdir. Güneş Kremi önemli ve mayo, güneş gözlüğü getirmeyi unutmayın. Biniş boyunca kaskları biz veriyoruz.

UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Patara ATV Aktivitesi Dünyamıza hoşgeldiniz
ATV Kullanım Koşulları
Patara quad firması tarafından düzenlenen ATV aktivitesine katılan tüm bireyler, bu aktivite süresince kendi risklerini üstlenir. Herhangi bir kaza sonucu ATV’lerde gerçekleşebilecek her türlü hasar, ATV kullanıcısı tarafından karşılanacaktır.
ATV Kullanım Kılavuzu
ATV aktivitesi süresince, detayları aşağıda belirten ATV Kullanım Kılavuzunu takip edeceğimi ve uyacağımı taahhüt ederim.
1. ATV aktivitesi süresince rehberi ve talimatlarını takip edeceğim.
2. Tüm ATV aktivitesi süresince, emniyet ve sağduyulu sürüş/biniş gerçekleştireceğim.
3. Aktivite süresince diğer sürücülere saygılı davranacak ve herhangi bir çarpma/kaza olasılığına karşı gurubun ön ve arkasındaki araçlarla aramda yaklaşık 10 metre emniyet mesafesi koruyacağım.
4. ATV aktivitesi süresince bana sağlanacak olan sürüş kaskını, tüm zamanlarda ve gösterildiği şekilde takacağımı taahhüt ederim.
5. ATV’yi ; patinaj, drift vb. sürüş emniyeti açısından tehdit oluşturacak herhangi bir sürüş biçimi ile kullanmayacağım.
6. Lütfen sürüş sırasında selfi yapmayın. Motor kumda batarsa, lütfen gazı serbest bırakın ve elinizi kaldırın, rehber gelip size yardımcı olacaktır. Eğer gaz vermeye devam ederseniz kayış yanar kalan tur boyunca motoru kullanamayız.
7. ATV aktivesinden önce ve sırasında ; uyuşturucu, uyarıcı ya da dikkat dağıtıcı etkisi bulunan alkol vb. herhangi bir yabancı madde ya da ilaç kullanmadım ve kullanmayacağım.
8. 17 yaş altı ATV kullanıcılarının herhangi bir kaza ya da yaralanma dair masrafları hiçbir şekilde karşılanmamaktadır.
9. Özel olarak hazırlanmış eğitim alanında gerçekleştirilecek 10 dakikalık eğitim faaliyetine katılacağım.
10. Daha önce Covid-19 hastalığı geçirdinizmi Lütfen seçeneği işaretleyin
11. Covid-19 için gerekli bilgileri eskiksiz ve tam doğru olduğunu beyan ederim.
12. ATV aktivitesine dair herhangi bir şikayetim olması durumunda ; bu şikayetimi uygun şikayet formuna , formda belirten şekilde yapacağım ve formu ATV aktivite alanından ayrılmadan önce tamamlayarak , bir kopyasını burada bırakmak üzere karşılıklı imza ile tamamlayacağım.
13. ATV aktivitesinin herhangi bir sürecinde ; bu kılavuzda belirtilen konulardan herhangi birini göz ardı ya da ihmal etmem durumunda, aktivite firmasında herhangi bir geri ödeme olmaksızın aktiviteyi durdurabileceği ve/veya iptal edebileceğini anlıyor ve kabul ediyorum.

Tarih :
Adı Soyadı                                          T.C                                             Tel                                      Nereden Geldiniz                Daha öce covid-19 geçirdinizmi                        İmza

Yorumlar
Yorum Yap
Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış