• Günübirlik
  • Hergün
  • Türkçe
Açıklama

Gelin ve bizimle Kano maceranızın tadını çıkarın

Patara'nın güzel kırların ortasında büyüleyici ve tarihi bir bölge olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. Patara'ya her ziyaretinizde sizi bu bölgenin bir kısmını karadan, sudan, cipten, yürüyüşten veya tekneyle görmeye ve tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Tamamen farklı bir gün istiyorsanız, kano gezilerimizden birine katılın ve Xanthos nehri boyunca doğal ortamı deneyimleyin. Nehir kıyısı gibi ormanda kürek çekerken nehir kaplumbağalarını, vahşi kuşları ve yengeçleri görme fırsatınız olacak. Kano sporunun ardından gençleştirici bir çamur banyosunun keyfini çıkarmak için bolca zaman olacak. Öğle yemeğinden sonra dünyaca ünlü Patara plajında ​​yüzerek ve güneşlenerek daha da rahatlayabilirsiniz.
Hedef
Rota programı
Haftanın 6 günü kano macerası yapıyoruz. Patara Milli Parkı'nda keyifli bir günün keyfini çıkarmak için kano deneyimi gerekmiyor. Aynı anda hem eğlenecek, hem güneş hem de doğaya sahip olacaksınız. Patara gezisi saat 10: 00'da başlıyor ve Xanthos nehrine yolculuk yaklaşık 15 dakika sürüyor. Öncelikle tecrübeli rehberlerimiz kano ile ilgili brifing verir. Daha sonra güneş kremi sürerek ve güvenlik için rehberlerimize önemli eşyaları vererek herkes kanoya hazır hale gelir. Macera 10: 30'da başlıyor. Nehir boyunca yolculuğun tamamı 15 km.Kanoları kullanma konusunda size bilgi verdikten sonra onları suya koyarız.Eğer akıntı çok kuvvetli değilse, yarım saat boyunca nehirde kanoya binebiliriz, o zaman yüzmek ve taze meyveler yemek için boş zamanımız olur. Sonra macera yarım saat daha devam eder. Daha sonra insanlar bir süre dinlenir ve çamur banyosu yaparlar. Grup yaklaşık 13: 30'da barbekü alanına varıyor. Öğle yemeği servisi yapıyoruz. Biraz dinlendikten sonra grup kanoya geçiyor ve 15: 30'da devam ediyor. Patara'da nehrin denizle buluştuğu kumsalda gezmek ve yüzmek için 1 saatimiz var daha sonrasında sizi geri getiriyoruz.

Patara Milli Parkı'nda harika bir kano gününe hoş geldiniz. Bu broşürü, gününüzü olabildiğince keyifli kılmak için size değerli bilgiler vermek üzere hazırladık.

Emniyet
1. Cankurtaran Sertifikalı Dört Rehber konuklara ve onların güvenliğine bakacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyacınız olursa lütfen onlara sorun.
2. Can yelekleri tüm misafirlere verilmektedir.
3. Sudaki herkese yardım etmek için boyanmış halat mevcuttur.
4.Güneş gözlüğü ipi sağlanır.
5. İlk yardım ekipmanı her zaman mevcuttur.
6. Bir motorlu tekne, herkesin ilerlemesini izleyecek ve acil bir durumda kişileri bir kara aracına transfer edebilecek veya gerekli her türlü yardımı sağlayabilecektir.
7. Rehberlerimiz tüm yüzücüleri ve yüzmeyenleri tanımlayacaktır.
8. Gerekli sigorta belgelerini tamamlamak için tüm isimler alınacaktır.
9. Tam talimat ve yardım verildiği için önceden kano deneyimi gerekli değildir.
10. Yüzerken cankurtaran hazır olacaktır.

Fiyata Dahil Olanlar
  • Rehber
  • Transfer
  • Öğle Yemeği
Yorumlar
Yorum Yap
Hemen Ara!
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış